Aktualności

Od 29 maja do 19 czerwca wszyscy Małopolanie, którzy ukończyli 16 lat mogą zgłaszać własne pomysły obywatelskie w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

8 mln zł przeznaczył w tym roku zarząd województwa na realizację Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do każdego z 6 subregionów trafi ponad 1,3 mln zł. Aby pomóc mieszkańcom mądrze zagospodarować pieniądze na które może liczyć subregion, w którym mieszkają i rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące II edycji BO Małopolska samorząd województwa zorganizował 25 spotkań informacyjno–edukacyjnych z mieszkańcami regionu, które odbędą się w każdym powiecie Małopolski.

Podczas spotkań omówione zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące tegorocznych zasad zgłaszania zadań oraz zmian jakie zaszły w regulaminie w stosunku do ubiegłego roku. Małopolanie będą mogli dowiedzieć się m.in.: kto i w jaki sposób może składać projekty, jakie zadania mogą liczyć na dofinansowanie, jak poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz jakie prawa przysługują autorom inicjatyw.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym w Gorlicach – 22 maja, godz. 14.00, Dom Polsko-Słowacki, ul. Rynek 1.


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech