Aktualności

W 2020 roku Małopolska Izba Rolnicza realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja pt. „Podtrzymywanie tradycji – warsztaty praktyczne dla Kół Gospodyń Wiejskich” zakłada organizację zajęć warsztatowych dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich w województwie małopolskim w powiatach: gorlickim, nowosądeckim, nowotarskim, tatrzańskim, w sumie dla grupy 60 osób.

Głównym celem projektu jest podniesienie wiedzy, doskonalenie umiejętności oraz rozbudzenie potrzeby kultywowania tradycji poprzez poznawanie technik wykonywania ozdób okolicznościowych. Efektem realizacji projektu będzie przeszkolenie i przekazanie praktycznych umiejętności w samodzielnym przygotowaniu tradycyjnych ozdób okolicznościowych (kartki świąteczne, stroiki bożonarodzeniowe, palmy wielkanocne i serwety dożynkowe), które będą przydatne w działalności KGW.

Jako partner niniejszego projektu serdecznie zapraszamy przedstawicielki KGW z powiatu gorlickiego do udziału w zajęciach warsztatowych. Warsztaty w powiecie gorlickim odbędą się 18 sierpnia 2020 r. w godz. 9.00-15.00 w Gospodzie Magurskiej w Małastowie.

Nabór uczestników trwa do 14 sierpnia 2020 r. - warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia LGD „Beskid Gorlicki”, ul. 11 Listopada 37, 38-300 Gorlice, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 lub poprzez e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel./fax  18/352-65-76. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl , www.prow.malopolska.plwww.mir.krakow.pl


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech