Misja

„Beskid Gorlicki - obszar rozwiniętej turystyki dziedzictwa kulturowego, bezpieczny, o dobrze rozwiniętej infrastrukturze, z poszanowaniem historii i różnorodności kultur, przyjazny dla mieszkańców i atrakcyjny dla turystów”.

 

KLIP FILMOWY

KARPATING

POZNAJ REGION Z AUDIOPRZEWODNIKIEM

WIRTUALNE ZWIEDZANIE

 

Aktualności

W związku z koniecznością aktualizacji zapisów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 (LSR) wynikającą z wezwania przez Samorząd Województwa Małopolskiego zapraszamy do zgłaszania propozycji zmian w zapisach strategii. Proponowane zmiany wynikają m.in. z aktualizacji zapisów dokumentów programowych, w oparciu o które wdrażana będzie LSR.

Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2023-2027

Uwagi, wnioski, sugestie dotyczące zmian zapisów w LSR można zgłaszać na formularzu – pobierz

Prosimy o zgłaszanie zmian do przedstawionego projektu dokumentu na formularzu zmian do biura Stowarzyszenia LGD „Beskid Gorlicki” (ul. 11 Listopada 37, 38-300 Gorlice) lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 maja br. do godz. 12:00.


 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego obszaru do  zgłaszania uwag, wniosków, sugestii dotyczących zapisów w LSR. Zmiany dotyczące zapisów w LSR wynikają z wniosków z praktycznego wdrażania LSR. 

Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR)

Uwagi, wnioski, sugestie dotyczące LSR prosimy zgłaszać na formularzu - POBIERZ

Proponowane zmiany dotyczące LSR prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia LGD „Beskid Gorlicki” na formularzu zmian, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 maja br. do godz. 12.00


 

Zapraszamy na spotkania informacyjno-promocyjne

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” zaprasza mieszkańców powiatu gorlickiego, w tym osoby z grup defaworyzowanych, lokalnych liderów, wnioskodawców z obszaru LGD „Beskid Gorlicki” na spotkania informacyjno-promocyjne podsumowujące wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. 

Podczas spotkań zostanie podsumowane wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, zaprezentowane zostaną także operacje zrealizowane w ramach strategii.

Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

  1. 13 maja 2024 r. (tj. poniedziałek) o godz. 16.00 w Wiejskim Domu Ludowym w Zagórzanach, 38-333 Zagórzany 208
  2. 16 maja 2024 r. (tj. czwartek) o godz. 15.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, 38-322 Łużna 597
  3. 17 maja 2024 r. (tj. piątek) o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korczynie, Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi i Przedszkole im. Świętej Kingi, 38-340 Biecz, Korczyna 213

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu !

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” informuje o wydłużeniu terminu przyjmowania wniosków o przyznanie prawa do posługiwania się Znakiem Promocyjnym KARPATING.

Wnioski można składać w terminie do 9 maja 2024r. (tj. czwartek) w godz. 8:00 - 16:00.  Wnioski należy składać w wersji papierowej w biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” przy ul. 11 Listopada 37, 38-300 Gorlice. Liczy się data wpływu wniosku do biura Stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania uwag, wniosków, sugestii dotyczących opracowanych projektów procedur w ramach wdrażania LSR 2023-2027:

  1. Procedura oceny i wyboru operacji w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej - pobierz plik

  2. Procedura oceny i wyboru operacji w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus i Europejskiego Funduszu Regionalnego - pobierz plik

  3. Procedura ustalania niebudzących wątpliwości interpretacyjnych kryteriów wyboru operacji - pobierz plik

Uwagi, wnioski, sugestie dotyczące procedur  prosimy zgłaszać na formularzu – pobierz plik

Prosimy o zgłaszanie zmian do przedstawionego projektu dokumentów na formularzu zmian do biura Stowarzyszenia LGD „Beskid Gorlicki” (ul. 11 Listopada 37, 38-300 Gorlice) lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 kwietnia 2024 r. do godz. 10:00.


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech