Misja

„Beskid Gorlicki - obszar rozwiniętej turystyki dziedzictwa kulturowego, bezpieczny, o dobrze rozwiniętej infrastrukturze, z poszanowaniem historii i różnorodności kultur, przyjazny dla mieszkańców i atrakcyjny dla turystów”.

 

KLIP FILMOWY

POZNAJ REGION Z AUDIOPRZEWODNIKIEM

WIRTUALNE ZWIEDZANIE

Aktualności

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w konkursie na hasło Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”, czyli najważniejszego dokumentu przygotowywanego przez samorząd województwa, który określi wizję rozwoju regionu w ciągu najbliższej dekady. Zwycięzca konkursu otrzyma 5 tys. zł. Propozycje można zgłaszać do 18 listopada 2019 r. za pośrednictwem specjalnego formularza.

Szczegółowe informacje na stronie www.malopolska.pl


 

Informujemy, że formularze rekrutacyjne w ramach XX naboru do projektu „Korona Sądecka dla młodych” będą przyjmowane od 04 listopada 2019 r. do 15 listopada 2019 r.

Zgodnie z założeniami projektu wszyscy kandydaci zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Więcej informacji o projekcie oraz regulamin i dokumenty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce PROJEKTY – KORONA SĄDECKA DLA MŁODYCH.

Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu 18 352 65 77.


 

16 października 2019 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się uroczysta Gala z okazji jubileuszu 10-lecia funkcjonowania Lokalnych Grup Działania, zorganizowana przez Samorząd Województwa Małopolskiego. W trakcie uroczystości wicemarszałek Łukasz Smółka i Iwona Gibas, wiceprzewodnicząca sejmiku województwa małopolskiego wręczyli pisemne podziękowania i gratulowali obecnym reprezentantom LGD.

Gala była okazją do zaprezentowania zmian jakie zaszły na obszarach LGD dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu partnerów społecznych i samorządowych. 

DZIĘKUJEMY wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie naszej LGD!  Cieszymy się ze wszystkich zrealizowanych projektów, które mają istotny wpływ na rozwój naszego obszaru. Mamy nadzieję na kolejne lata dobrej współpracy na rzecz naszego obszaru!

   


 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego obszaru do  zgłaszania uwag, wniosków, sugestii dotyczących zapisów w LSR oraz kryteriów wyboru operacji i grantobiorców.

Zmiany dotyczące zapisów w LSR oraz kryteriów wyboru operacji i grantobiorców wynikają z regulacji prawnych oraz wniosków z praktycznego wdrażania LSR.

  1. Kryteria wyboru operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej - pobierz
  2. Kryteria wyboru operacji w zakresie rozwijania działalności gospodarczej - pobierz
  3. Kryteria wyboru operacji w zakresie inkubatorów przetwórstwa lokalnego, wspierania współpracy między podmiotami, rozwoju rynków zbytu - pobierz
  4. Kryteria wyboru operacji w zakresie integracji i aktywizacji, ochrony dziedzictwa i promocji obszaru - pobierz
  5. Kryteria wyboru grantobiorców - pobierz
  6. Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) - pobierz

Uwagi, wnioski, sugestie dotyczące kryteriów wyboru operacji i grantobiorców prosimy zgłaszać na formularzu – pobierz

Uwagi, wnioski, sugestie dotyczące LSR prosimy zgłaszać na formularzu - pobierz

Proponowane zmiany dotyczące załączonych dokumentów prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia LGD „Beskid Gorlicki” na formularzu zmian, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 09 października br.


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech