Aktualności

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” i Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta i powiatu gorlickiego na spotkanie pn. „Marka lokalna  – nasze powody do dumy, szansa dla rozwoju  regionu, produktów lokalnych i ekonomii społecznej”.
Spotkanie odbędzie się w dniu  21 lutego 2017r. (wtorek) w godz. 11:00 - 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Gorlice przy ul. 11 Listopada 2, 38-300 Gorlice.

Cele spotkania: poszukiwanie i odkrywanie wyróżników miejsca, możliwych korzyści dla podmiotów ekonomii społecznej, mieszkańców, inwestorów i turystów z kontaktu z regionem, wyjątkowych cech produktów i usług lokalnych z Beskidu Gorlickiego.

W programie spotkania:

1. Przedstawienie celów spotkania i procesu budowania marki lokalnej obszaru Beskidu Gorlickiego,

2.Budowanie marki lokalnej - wprowadzenie, dobre praktyki,

3. Wartość miejsca – poszukiwanie wyróżników i atutów miejsca, 

4. Region na rynku – identyfikacja korzyści dla mieszkańców, podmiotów ekonomii społecznej,  przedsiębiorców, inwestorów, turystów i innych interesariuszy,

5. Produkt lokalny z Beskidu Gorlickiego.

Spotkanie odbędzie się w ramach budowania wspólnej marki dla obszaru Beskid Gorlicki – partnerskiej inicjatywy Gmin, Miast, organizacji pozarządowych i mieszkańców. Poprowadzi je Olga Gałek (Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych).

Serdecznie zapraszamy!


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech